DECINFEKUOJANTIS MUILAS KB

Atbaido vabzdžius, ramina odą nuo jų įkandimų. Apsaugo odą nuo įvairių parazitų, mažina niežulį. Pagamintas iš 100% augalinių šalto spaudimo aliejų. Muilo sudėtyje nėra jokių cheminių konservantų.

  • Prekės kodas 5425023550403
Kaina 18.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 10 vnt.
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 7 vnt.

DECINFEKUOJANTIS MUILAS KB Aprašymas

Ak ta vasara ir nesibaigiantys vabzdžiai, kurie neduoda ramybės mums ir mūsų keturkojams draugams. KEVIN BACON'S komanda atliko tyrimą ir atrado natūralius produktus, kurie atbaido vabzdžius: augaliniai aliejai, eteriniai aliejai ir augalų ekstraktai sukurti pagal senus rankų darbo metodus.

Pagamintas iš 100% augalinių šalto spaudimo aliejų. Visos kitos esminės sudedamosios dalys taip pat yra tik natūralios kilmės. Sukurtas iš pirmarūšių medžiagų, kurios taip pat naudojamos žmonių produktams.

Dėka specialaus gamybos proceso,  glicerinas, drėkinančios bei maitinančios medžiagos yra natūraliai koncervuotos. Spalva ir muilo tekstūra gaunama iš kruopščiai atrinktų bei naudojamų žolių, žiedlapių, lapų, prieskonių, molio bei kitų naturalių sudedamųjų dalių. Muilo sudėtyje nėra jokių cheminių konservantų. Muilo gabalėliai yra džiovinami 4-6 savaites. 

Naudojimo instrukcija:

Sušlapinkite visą žirgą (arba sudirgusias, užkrėstas vietas) kruopščiai ištrinkite muilu kad įsigertų iki odos. Palikite bent 20 min. ir tuomet nuskalaukite. Jeigu oda yra labai užkrėsta ar sudirgusi, muilo nenuplaukite, o leiskite nudžiūti.

Muilą laikykite vėsioje sausoje vietoje.