APSAUGOS THERAPEUTIC SUPPORT BOOT AIR B

Poilsiui ir atpalaidavimui skirtos magnetinės terapinės kojų apsaugos. Jose yra 18 magnetinių įtaisų, kurie atpalaiduoja ir stimuliuoja ne tik kojas, bet visą žirgo kūną.
  • Tipas Apsaugos gardui
  • Kategorija Galinės
  • Prekės kodas 8053259411570
Kaina 209.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

APSAUGOS THERAPEUTIC SUPPORT BOOT AIR B Aprašymas

Šios apsaugos yra 2 produktai viename, nes taip pat yra sukurtos palaikyti suspensijos raiščius ir  prilaikyti sausgyslių aparatą, naudojamos vežant arklius ir mažinant tipišką pooperacinį patinimą. pagaminti Italijoje. Vidinį sluoksnį galima keisti vidine juosta su COOLMAX® (specialus pluoštas, kuris drėkina išorinį audinio paviršių, išlaikantis sausą odą). Ant išorinio paviršiaus, šalia užpenčio, suteikiama papildoma apsauga, siekiant sumažinti trintį. Elastiniai diržai su Velcro uždarymu kalibruojami, siekiant optimizuoti sausgyslių palaikymą, užtikrinant komfortą ir sukibimą.

Naudojami nuolatiniai magnetai susideda iš labai magnetinio neodimio, geležies ir boro su nikelio danga lydinio, galinčio duoti magnetinio srauto tankį 2600 Gausso.

Specialus magnetų išdėstymas, jų srauto tankis, intensyvumas ir poliarizacija buvo ištirti veterinarų ir profesionalių raitelių pagalba, siekiant maksimaliai padidinti kraujagyslių ir limfinės kraujotakos padidėjimą, turint kelis naudingus efektus:  

REFLEXOLOGIJOS POVEIKIS: Naudojant refleksologijos principus, t.y. magnetinius stimuliuojančius refleksinius taškus (Ting), dedamus ant specifinių žirgo meridianų (to paties taško, naudojamo akupunktūrai), gaunamas tam tikras vidutinis pusiausvyros poveikis.