APSAUGOS KENTUCKY TENDON ELASTIC

Kai praėjusiais metais buvo išleisti "Kentucky Armadillo Aero Cadence Fetlock" ir "Tendon Boots", jie pasirodė esą didžiulis hitas tarp konkūrininkų visame pasaulyje. Šiais metais prekės ženklas pristatė elastingo dirželio versiją, pavadintą "Kentucky Horsewear Armadillo", "Aero Elastic Tendon" ir "Fetlock Boot".

  • Tipas Apsaugos
  • Kategorija Priekinės
  • Prekės kodas 5425030830505
Kaina 135.00 €
  • Prekių kiekis Vilniaus sandėlyje: 1 vnt.

APSAUGOS KENTUCKY TENDON ELASTIC Aprašymas

Apsaugų dizainas iš pradžių buvo įkvėptas "Kentucky Horsewear" aistros šiuolaikiniam menui ir buvo sukurti kartu su pirmaujančiu tarptautiniu konkūrininku Larsu Nieberu ir jo grūmu Anna Sünkel. Apsaugos kartu su naujausiomis techninėmis medžiagomis skiria ypatingą dėmesį apsaugai, komfortui ir judėjimo laisvei, nesukeliant kompromiso dėl stiliaus.

Naujoji konstrukcija išlieka tokia pat, kaip ir kietas išorinis korpusas, kuris yra itin lengvas, bet stiprus TPU išorinis korpusas, kuris apsaugo nuo smūgio, tuo tarpu sausgyslių ir čiurnos sritys yra sustiprintos su D3O smūgiu sugeriančiomis molekulėmis, kurios užtikrina aukščiausią apsaugą. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad apsaugos sugeria smūgį daugiau kaip 50% geriau nei bet kurios kitos rinkoje esančios apsaugos. Šios apsaugos sugeba atlaikyti smūgį, kuris kitu atveju galėtų sulaužyti žmogaus kaulą. Apsaugų sausgyslės srityje yra pažangios ventiliacijos angos, kurios padeda užkirsti kelią kojų ir sausgyslių perkaitimui, o neopreninis pamušalas taip pat yra perforuotas, todėl šieos apsaugosi yra neįtikėtinai kvėpuojančios, taip pat siūlo puikų paminkštinimo sluoksnį odai.

Apsaugos taip pat turi didesnę iškirptą konstrukciją nei tradicinės apsaugos, kad būtų galima visiškai laisvai judėti aplink čiurnos plotą, kai žirgas šoka. Taip pat atsižvelgiama į optimalią laisvę ir komfortą dėl metakarpalinių kaulų, kad žirgams būtų sudarytos sąlygos be kliudymo kelti kelius.

Fetlock apsaugos taip pat turi specialią "strike zone", kuri taip pat užpildyta D3O, kad užpakalinės čiurnos sąnariui būtų optimali apsauga nuo sužeidimų, kuriuos sukelia žirgas, kai jis atsispiria šokant kliūtį. Apsaugos turi atvirą priekį, o naujas juostos dizaino dvisluoksnis įdėklavimas sukurtas tam, kad atitiktų tuos raitelius, kurie nori aukščiausios apsaugos, tačiau turi tradicinį dizainą.