APSAUGOS KENTUCKY KNEE

Kentucky Horsewear Knee Tendon apsaugos yra skirtos žirgams, kurie linkę užsigauti kelius šokant. Šios apsaugos leidžia visiškai laisvai judėti su išpjautu dizainu kelio sąnario vidinėje pusėje.

  • Tipas Apsaugos
  • Kategorija Priekinės
  • Prekės kodas 5425030831137
Kaina 185.00 €
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

APSAUGOS KENTUCKY KNEE Aprašymas

Naujoji konstrukcija išlieka tokia pat, kaip ir kietas išorinis korpusas, kuris yra itin lengvas, bet stiprus TPU išorinis korpusas, kuris apsaugo nuo smūgio, tuo tarpu sausgyslių ir čiurnos sritys yra sustiprintos su D3O smūgiu sugeriančiomis molekulėmis, kurios užtikrina aukščiausią apsaugą. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad apsaugos sugeria smūgį daugiau kaip 50% geriau nei bet kurios kitos rinkoje esančios apsaugos. Šios apsaugos sugeba atlaikyti smūgį, kuris kitu atveju galėtų sulaužyti žmogaus kaulą. Apsaugų sausgyslės srityje yra pažangios ventiliacijos angos, kurios padeda užkirsti kelią kojų ir sausgyslių perkaitimui, o neopreninis pamušalas taip pat yra perforuotas, todėl šieos apsaugosi yra neįtikėtinai kvėpuojančios, taip pat siūlo puikų paminkštinimo sluoksnį odai.

Apsaugos taip pat turi didesnę iškirptą konstrukciją nei tradicinės apsaugos, kad būtų galima visiškai laisvai judėti aplink čiurnos plotą, kai žirgas šoka. Taip pat atsižvelgiama į optimalią laisvę ir komfortą dėl metakarpalinių kaulų, kad žirgams būtų sudarytos sąlygos be kliudymo kelti kelius.