APSAUGOS CARBON AIR TENDON

Italijoje pagamintos 100% "CARBON AIR Tendon" buvo ištirtos siekiant apsaugoti konkūrinius žirgus nuo susidūrimų ir sumušimų priekinėje kojos dalyje, kartu siūlant sausgyslių palaikymą. Jie susideda iš išorinio TPU struktūros su diferencijuoto storio, permatomo perforuoto neopreno ir vėdinami 6 oro angomis, esančiais virš užpenčio.

  • Tipas Apsaugos
  • Kategorija Priekinės
  • Prekės kodas 8057742569410
Kaina 135.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

APSAUGOS CARBON AIR TENDON Aprašymas

Gel-Tech yra tarp išorinės TPU struktūros ir Neopreno atramos, kuris sugeria smūgius ir yra  patogus užpildas. Anglies pluošto elementai yra po korpusu, kad šilumiškai izoliuotų sąnarius iš išorinės trinties pagamintos šilumos, tuo pačiu padidinant mechaninį atsparumą smūgiams. Vidinėje pusėje, buvo sukurta "Flex-Zone", kuri būtina norint maksimaliai laisvai judinti galūnę. Elastiniai dirželiai su greito atsegimo mechanizmu buvo kalibruojami saugiam užsegimui, iš tikrųjų juose yra dviguba užrakto sistema (horizontali ir vertikali). Jų dydis ir absoliuti ergonomiška forma buvo sukurtos tiksliai nukopijuojant galūnės struktūrą, užtikrinant tobulą padėtį, tuo pačiu išvengiant bet kokio streso.