APSAUGOS CARBON AIR ACTIVE-FIT VELCRO EP

100% pagaminti Italijoje. CARBON AIR ACTIVE-FIT EP VELCRO Fetlock turi papildomą apsaugą, reikalingą žirgams, kurie linkę užsikirsti priešingą koją. Papildoma apsauga realizuojama su ergonomišku neoprenu padengta plėvele, padengtu nešiojamuoju anglies pluošto filtru.
  • Tipas Apsaugos
  • Kategorija Galinės
  • Prekės kodas 8053259412379
Kaina 185.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

APSAUGOS CARBON AIR ACTIVE-FIT VELCRO EP Aprašymas

Gel-Tech yra tarp išorinės TPU struktūros ir Neopreno atramos, kur reikia, dirbant su Gel-Tech yra tarp išorinės TPU struktūros ir Neopreno atramos, kuris sugeria smūgius ir yra  patogus užpildas. Anglies pluošto elementai yra po korpusu, kad šilumiškai izoliuotų sąnarius iš išorinės trinties pagamintos šilumos, tuo pačiu padidinant mechaninį atsparumą smūgiams. Vidinėje pusėje, buvo sukurta "Flex-Zone", kuri būtina norint maksimaliai laisvai judinti galūnę. Elastiniai dirželiai su greito atsegimo mechanizmu buvo kalibruojami saugiam užsegimui, iš tikrųjų juose yra dviguba užrakto sistema (horizontali ir vertikali). Jų dydis ir absoliuti ergonomiška forma buvo sukurtos tiksliai nukopijuojant galūnės struktūrą, užtikrinant tobulą padėtį, tuo pačiu išvengiant bet kokio streso.