APSAUGOS AIR TECH EVENTING B

Šios ypač tvirtos ir smūgius sugeriančios Air Tech Eventing Boot užtikrina geriausią jūsų žirgo apsaugą ir patogumą kroso metu.

  • Tipas Apsaugos
  • Kategorija Galinės
  • Prekės kodas 5425030933909
Kaina 125.00 €
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

APSAUGOS AIR TECH EVENTING B Aprašymas

"Air Tech Eventing Boot" yra pagaminti iš 5 sluoksnių. Viduje yra labai kvėpuojantis megztas pamušalas, kuris užtikrina minkštą prigludimą prie odos ir taip apsaugo nuo nutrinimų. Šis pamušalas taip pat apsaugo apsaugas nuo slydimo ar pasisukimo. Antrasis sluoksnis yra iš 5 mm storio putplasčio. Ši medžiaga yra itin lengva ir sugerianti smūgius ir suteikia daug stabilumo apsaugoms ir jūsų žirgo kojoms. Šis putplastis EVA yra perforuotas ventiliacijos angomis, kad šiluma galėtų išeiti, o kojos neperkaistų.

Trečias sluoksnis yra 2 mm storio TPU kietasis apvalkalas, kuris sustabdo didžiausią smūgį ir apsaugo nuo pasagų ar grifų. Ant galinių apsaugų priekio pridėjome dar 5 mm storio EVA putų sluoksnį, kad sumažintumėme smūgius.

Išorinis sluoksnis pagamintas iš perforuotos dirbtinės odos. Mažos ventiliacijos angos neleidžia kojoms perkaisti. Medžiaga sugeria vandenį, kuri leidžia Air Tech Eventing Boot išlaikyti jų lengvą svorį. Dėl šių priežasčių jie gali padidinti savo veiklą ir prisidėti prie žirgo komforto per šiuos ilgus, sunkius krosus.

Užpenčio šone prisiūta papildoma siūlė išlaiko apaugos idealioje padėtyje, neleidžia joms nuslysti ir pasisukti.

Eventing Boots turi ypač tvirtą Velcro tvirtinimą. Greitas patarimas: uždėkite lipnią juostą aplink apsaugų užsegimą, kad padidintumėte jų patvarumą. "Air Tech"  yra plaunami mašinoje 30 ° temperatūroje (be džiovyklos). Prieš plovimą užsekite Velcro užsegimą arba įdėkite į maišą.

Mūsų "Air Tech" technologija buvo tobulinama per 3 metų trukmės plėtros procesą ir buvo išbandyta sunkiausiomis sąlygomis. Ši technologija leidžia ekstremalų pralaidumą, kuris neleidžia jūsų žirgo kojoms perkaisti sunkaus darbo metu.