APSAUGOS 3D SPACER

Šios apsaugos siūlo 100% oro pralaidumą ir lengvos priežiūros etiketę, todėl jie yra idealus pasirinkimas raiteliams visose disciplinose ir lygiuose.

  • Tipas Apsaugos
  • Kategorija Priekinės
  • Prekės kodas 5425030834305
Kaina 79.00 €
  • Prekių kiekis Klaipėdos sandėlyje: 1 vnt.

APSAUGOS 3D SPACER Aprašymas

3D Spacer susideda iš 3 sluoksnių ir yra sluoksniuotas su kvėpuojančia, amortizuojančia EVA puta bei nailoniniu "Quick Dry" pamušalu, kuris yra labai patogus odai. Šios apsaugos puikiai tinka kasdieniam jojimui arba žirgo apsaugai levadose. "3D Spacer" yra labai pralaidžios orui.

Kai kurie "3D Spacer" pranašumai yra tai, kad audinys yra labai pralaidus orui, lengvas, lengvai prižiūrimas, tolygiai paskirstantis spaudimą ir labai gerai sugeria smūgius. Anatomiškai suprojektuotos su dviem tvirtais ir saugiais Velcro užsegimais, šios apsaugos siūlo 100% kvėpavimo ir lengvos priežiūros etiketę, todėl jie yra idealus pasirinkimas raiteliams visose disciplinose ir lygiuose. Šios apsaugos daugiausia naudojamos treniruotėms, vedžiojimui, žirgų vedimui į vaikštyklę, vaikymui, levadoms ir tt. "3D Spacer" palaiko skalbimą mašina esant 30 ° temperatūrai (be džiovinimo).