APSAUGINĖ JUOSTA EVO

Apsauginė juosta nuo pentinų paliekamų žymių.
  • Prekės kodas ***0e5ed93b7591
Kaina 129.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

"APSAUGINĖ JUOSTA EVO" Aprašymas

"Superior Chafe Guard EVO" - žirgo  pilvo apsauga, sukurta siekiant apsaugoti ir apsisaugoti nuo pentinų paliekamų žymių. Tvirta juosta idealiai tinka jautriems ir plona oda žirgams, odai kuri yra linkusi į nutrinimus.

Pagaminta iš aukštos kokybės elastingo audinio, "Zandona" pilvo apsauga siūlo tai, ko daugelis kitų firmų apsaugos negali pasiūlyti, tai- oro pralaidumas. Tai yra labai svarbu, nes tai leidžia žirgų odai kvėpuoti, todėl taip pat leidžiama, kad plotai, kuriuose yra nutrinimai, regeneruotųsi ir užgytų optimaliomis sąlygomis.

Audinys taip pat sutvirtintas raitelių kojos plote, kad padidėtų ilgaamžiškumas ir sumažėtų susidėvėjimas, nes toje vietoje būdingas kontaktas su raitelio kulnais/pentinais. Pilvo juosta turi dvi klipas balno priekyje, keturios kilpos (dvi iš kiekvienos pusės), leidžiančios prijungti kiekvieną pavaržos tipą ir velcro uždarymo sistemą, kad apsauginė juosya nejudėtų. 

Skirtingai nuo daugelio kitų prekių ženklų, "Zandona Chafe Guard" yra europinis prekės ženklas, pagamintas Italijoje 100%, todėl užtikrinama kokybė.