APSAUGA UODEGAI SU MAIŠU

Uodegos apsauga su spec. maišeliu, kuris prisitvirtina su velcro užsegimu. Pagaminta iš minkštos ir tvirtos medžiagos. Išlaiko visą arklio uodegą švarią, neleidžia jos išsitrinti. Protingas dizainas lengvam uždėjimui. Uodegos apsauga taip pat gali būti naudojama be maišelio. Galima plauti skalbimo mašinoje, bet ne didesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje. Negalima džiovinti džiovyklėje.

  • Prekės kodas 5425030830123
Kaina 29.00 €
  • Šiuo metu sandėlyje prekės neturime, tačiau galime ją užsakyti. Pristatymo trukmė nuo 2 iki 5 savaičių. Susisiekite su mumis ir mes patikslinsime terminą.

APSAUGA UODEGAI SU MAIŠU Aprašymas

Pagaminta iš minkšto, lankstaus neopreno, sukurta apsaugoti uodegą nuo viršaus iki apačios. Ši uodegos apsauga užtikrina gerą prigludimą, nesusmunka ir tuo pačiu metu patogi arkliui. Ši uodegos apsauga susideda iš dviejų atskirų dalių: neopreno uodegos apsauga ir 150 D poliesterio maišelio, leidžiantis jums naudoti apsaugą be maišo. Uodegos maišelis yra pritvirtintas Velcro dirželiu, jis kelionės metu išlaiko žirgo uodegą yra švarią ir nesusivėlusią. Tai leidžia jums patogiai uždėti uodegos apsaugą, užfiksuoti tris tvirtus ir plačius Velcro dirželius, tuomet jūs galite įkišti likusią uodegą į maišelį ir pritvirtinti prie uodegos apsaugą "lengva naudoti" velcro dirželiu. Be to, uodegos apsauga ir uodegos maišelis yra skalbiami mašinoje esant 30 ° (be džiovinimo).