DĖMESIO, KEIČIASI ŽĄSLŲ SEMINARO VIETA IR LAIKAS!

KADA? 2017 12 09 (šeštadienis), nuo 09:00 val.
KUR? GREEN PARK HOTEL VILNIUS, konferencijų salėje

Ukmergės g. 363, Vilnius, LT – 06327

Nuoroda žemėlapyje ČIA>>

Dėl seminaro vietos pasikeitimo šiek tiek koreguojasi seminaro programa:


PROGRAMA

09:00 – 09:30 registracija ir kava;
09:30 – 11:00 teorinė dalis apie žąslus (istorija apie Neue Schule įmonę, filosofiją, stiprybes, aptarsime nusistovėjusius klaidingus įsitikinimus apie žąslus). Klausimai ir atsakymai;
11:00 – 11:30 kavos pertraukėlė;
11:30 – 13:00 praktinis žvilgsnis į žirgo burną (ne problemų sprendimas). Atvejų aptarimas iš Jūsų užpildytų klausimynų;
13:00 – 14:00 pietų pertrauka. Dėmesio, pietūs į seminaro kainą neįeina. Siūlome iš anksto rezervuoti staliuką viešbučio restorane (rezervuoti staliuką galėsite registracijos ar kavos pertraukos metu viešbučio registratūroje) arba kavinėse, esančiose prekybos centre BIG.

14:00 – 15:30 Populiarūs žąslai dažnai pasitaikančioms problemoms. Kokie žąslai gali padėti specifinėse situacijose. Atvejų aptarimas iš Jūsų užpildytų klausimynų;
15:30 – 17:00 praktinė Avansce programėlės demonstracija. Klausimai ir atsakymai. Daugiau informacijos apie programėlę čia>> 

Renginio kaina - 10 EUR. Pinigus už seminarą galite sumokėti tik grynaisiais, vienoje iš „VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ parduotuvių Vilniuje arba Klaipėdoje iki 12.05.

Už seminarą sumokėtus pinigus galėsite susigrąžinti vienoje iš „VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ parduotuvių iki 12.16 (priklausomai, kurioje parduotuvėje susimokėjote už seminarą), įsigydami už juos prekes.

*Būtina išankstinė registracija ir apmokėjimas. Seminaras vyks anglų kalba, bus vertėjas.

„VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ PARDUOTUVĖ VILNIUJE SEMINARO METU NEDIRBS, PARDUOTUVĖ DIRBS NUO 17 VAL.

Dėmesio, pietūs į seminaro kainą neįeina. Siūlome iš anksto rezervuoti staliuką viešbučio restorane (rezervuoti staliuką galėsite registracijos ar kavos pertraukos metu viešbučio registratūroje) arba kavinėse, esančiose prekybos centre BIG.

DĖMESIO! Tikime, kad visi mes planuojame savo laiką bei išteklius, todėl būsime dėkingi, jeigu pasikeitus galimybėms dalyvauti seminare, apie tai mus taip pat informuosite.

Vietą automobiliui lengvai rasite viešbučio aikštelėje arba šalia esančioje prekybos centro BIG stovėjimo aikštelėje.

Turite klausimų, susisiekite:
El. paštu: kornelija@horsemarket.lt
Mob. tel.: +370 650 67846

Iki pasimatymo!
 

Uždaryti
Horsemarket naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 Eur vertės dovanų čekį!

Prenumeruokite naujienlaiškį ir laimėkite 30 EUR vertės dovanų čekį prekėms įsigyti iš Horsemarket jojimo prekių parduotuvės. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai 2019 m. rugpjūčio mėn. 31 d.