VAIKŲ ŠVENTĖS ŽIRGŲ BEI GAMTOS APSUPTYJE!

Atsibodo švęsti namuose ar uždaruose vaikų kambariuose. Viską išbandėte? Vaikų gimtadieniai įdomūs tik vaikams?

Jeigu dar svarstote kaip nustebinti ir surengti nepamirštamą vaiko gimtadienio šventę – tuomet Horsemarket poilsio parkas kaip tik tai ko reikia!

Naujutėlėje parko zonoje bei Horsemarket jojimo sporto bazėje veiklos ras kiekvienas. Šventės metu galėsite naudotis specialia laužaviete, muzikos aparatūra, ypatinga šašlykinės-barbekiu zona. Ieškantys ramesnio kampelio galės ilsėtis terasoje virš vandens. Tėveliai taip pat turės kuo užsiimti, nes šalia parko esančiame tvenkinyje knibžda žuvies. Visus sutalpinsime ir pasirūpinsime reikiamu stalų bei suolų kiekiu.

Na, o svarbiausi renginio dalyviai, vaikai, galės „išsikrauti“ supdamiesi ir žaisdami specialioje čiuožykloje arba savomis kojomis galės įveikti ir žirgo kailį pasimatuoti vaikams skirtą konkūrinių kliūčių ruožą!

Gimtadienį pradėsime visų dėmesį sukaustančia ekskursija, kurios metu pamatysite žirgų SPA zoną, dušą, soliariumą, specialius nagų lakus, sužinosite ką gi iš tikro valgo žirgai ir kas tas stekas! O šventę vainikuoti siūlome ne tortu, o jojimo pamoka!

Kviečiame švęsti išskirtinį gimtadienį, išskirtinėje aplinkoje!  

 

paSLAUGA TRUKMĖ KAINA
Parko nuoma nuo pirmadienio iki ketvirtadienio* 3 val.** 150 EUR
Parko nuoma penktadieniais ir šeštadieniais* 3 val.** 180 EUR
Kiekviena papildoma parko nuomos valanda* 1 val. 40 EUR
Žvejyba (meškerėmis prašome pasirūpinti patiems) Visą šventės laiką, vienam žmogui 10 EUR

* Į poilsio parko nuomos kainą įeina: naudojimasis parko teritorija, laužavietė, terasa virš vandens, muzikos aparatūra, šašlykinė-barbekiu zona, stalai, suolai, vaikiškos kliūtys, palapinės, vaikų čiuožykla, ekskursija arklidėse, pasijodinėjimas (60 min.) ir dovanėlė jubiliatei / -ui.

** Minimali gimtadienio trukmė – 3 val.

Turite klausimų ar norite rezervuoti datą gimtadieniui, susisiekite:

M:  +370 656 67116 (Daiva); +370 656 78089 (Vitalija);

E: jpc@horsemarket.lt

Poilsio parko nuoma JOJIMO PASLAUGŲ CENTRE HORSEMARKET, KLAIPĖDOJE!

 

Iki pasimatymo!