„Viskas žirgui & raiteliui“  pradėjo kurtis 2004-aisiais metais. Viskas prasidėjo nuo neplanuotai bei nebrangiai Vokietijoje nupirktų 10-ies kamanų, kurios tiesiog buvo pakabintos persirengimo kambarėlyje ir buvo skirtos Horsemarket klientams, laikantiems savo žirgus kątik atsidariusiame jojimo paslaugų centre. Prekių poreikis augo, tad direktorius iš užsienio parveždavo vis daugiau prekių, kol vieną dieną tapo aišku, jog šią veiklą reikia plėtoti. Pirmoji parduotuvė įsikūrė dabartinėse trenerių  poilsio ir persirengimo patalpose ir užėmė apie 30 kv. metrų. Tačiau praėjus vos dvejiems metams, šio ploto jau nebeužteko.

Su partnerių pagalba buvo atliktas gretimo pastato remontas, taip II-ame aukšte buvo įrengta ir dabar čia esanti parduotuvė  „Viskas žirgui & raiteliui“ . Oficialus atidarymas įvyko 2006-aisiais metais, kurie yra laikomi tikruoju Horsemarket  „Viskas žirgui & raiteliui“  parduotuvės gimtadieniu. Nuo to laiko parduotuvės vidus buvo rekonstruotas bent keletą kartų, ir taip 60 kv. metrų plotas pavirto į visus 120 kv. metrų, dėka specialių kabyklų ir lentynų.

Šiandien Horsemarket tiekia prekes iš daugiau nei 90-ties tiekėjų, dirbančių visame pasaulyje.

 Parduotuvė orientuota į madingą, naujausią ir pažangiausią, aukščiausios kokybės profesionalų jojimo sporto inventorių bei jojimo aprangą. Parduotuvė  „Viskas žirgui & raiteliui“  gali pasiūlyti beveik viską, kas šiuo metu yra geriausia bei pažangiausia Europos jojimo sporto pasaulyje.

 „Viskas žirgui & raiteliui“  personalas nuo 2006-ųjų metų kasmet vyksta į pasaulinę žirginio sporto prekių parodą Kelne (Vokietija), kur sudaromos sutartys bei užsakomas naujausias jojimo sporto inventorius, bei išrenkamos aukščiausios mados, geriausių Europos jojimo mados kūrėjų jojimo bei laisvalaikio aprangos kolekcijos.

Parduotuvė atsinaujina bent du kartus metuose (pavasarį ir rudenį), tad čia klientams ateityje bus rengiami naujų kolekcijų pristatymai. Horsemarket komanda visada pasiruošusi Jums padėti išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį inventorių Jūsų žirgui bei stilingiausią jojimo aprangą Jums patiems.

JOJIMO SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖ „VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ KLAIPĖDOJE

Kunkių g. 38, Kunkių kaimas, Kretingalės seniūnija
Klaipėdos rajonas, LT-92384

GPS koordinatės 55.811428, 21.111482

Susisiekite su mumis:

M: +370 655 38676; +370 655 99906

E: laisve@horsemarket.ltruta@horsemarket.lt

Darbo laikas:

II - V      09:00 - 18:00

VI           09:00 - 17:00

VII - I     nedirbame

Visada žinome, ką Jums pasiūlyti, nes čia raiteliai dirba raiteliams!

 

KLAIPĖDOS JOJIMO SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖS „VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ VIRTUALUS TURAS 

 

KLAIPĖDOS JOJIMO SPORTO PREKIŲ PARDUOTUVĖS „VISKAS ŽIRGUI & RAITELIUI“ GALERIJA