Žirgų priežiūros priemonės tai šampūnai, purškalai karčiams ir uodegai, tepalai bei aliejai kanopoms, veiksmingiausios priemonės nuo vabzdžių bei įvairiausios priemonės raumenims, priemonės, kurių niekada nebus per daug!

Net ir puikiai prižiūrint ir valant žirgą, maža pagalba niekam dar nepamaišė. Mūsų atrinkti ir parduodami įvairių kainų purškalai kailiui padės lengviau iššukuoti karčius bei uodegą, ar suteiktį blizgesį visam kūnui varžybų ar pasirodymų metu.

Kartais, kad žirgas atrodytų tikrai puikiai, jam tiesiog reikia dušo, įvairūs šampūnai pabrėš jūsų žirgo spalvą, puikiai ir giliai išvalys kailį, o antibakteriniai šampūnai nuramins sudirgusią odą.

Filtruoti

Dydis

Kvapas

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Vasaros metu galėsite džiaugtis ramiu jojimu, nes galėsite įsigyti įvairiausių purškalų ir tepalų nuo musių.

Po traumų, sunkių treniruočių ar didesnio krūvio varžybų metu pasirūpinkite gera žirgo savijauta su šildančiais, šaldančiais tepalais, moliu.

Visada būkite pasiruošę ir turėkite su savimi tepalų ir purškalų nuo nutrynimų, įpjovimų ar įkandimų.

Apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje ir išsirinkite reikalingiausias žirgų priežiūros priemones. Jūsų pageidavimu užsakymą taip pat galime atsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite žirgų priežiūros priemones pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.