Horsemarket tiki, kad harmonija tarp žirgo ir raitelio prasideda nuo tinkamai parinkto žąslo! Žąslai - viena iš pagrindinių komunikacijos priemonių tarp raitelio ir žirgo. Vos raitelis prisiliečia prie pavadžių, žirgas iš karto tai pajaučia savo burnoje, kadangi tai viena jautriausių kūno dalių, su ja turime elgtis ypač atsargiai ir atsakingai. Visi žirgai yra individualūs, todėl ir žąslai turi būti pritaikomi kiekvienam žirgui atskirai, priklausomai nuo žirgo snukio dydžio, paruošimo lygio, siekiamo rezultato ar patirtų traumų.

Remdamiesi ilgamete jojimo, konsultacijų ir pardavimų patirtimi, atrinkome ir parduodame įvairiems žirgams bei disciplinoms tinkamus žąslus ir jų priedus.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Mūsų parduodami žąslai tiks jauniems, jautriems ar problematiškiems, virš pavadžio bėgantiems ar į pavadį remtis linkusiems, sunkiai linkstantiems (besilankstantiems, prieš kliūtį traukiantiems, bei kitokias problemas ar savybes turintiems žirgams.

Horsemarket internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ir nusipirkti įvairių modelių bei kainų žąslus: nuo įprastų dviejų ar trijų dalių žąslų iki fleitų, laužtukų, pilemų, hakemorių ir kt.

Visus žąslus galite pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu žąslus taip pat galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite žąslus pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.