Nepamirškite darbo nuo žemės naudos žirgų bei raitelių treniravime! Iš vaikymo inventoriaus ir parišimų kategorijos išsirinkite tinkamiausią pagalbą vaikymui ar jojimui. Dauguma parduodamų parišimų yra lengvai reguliuojami ir naudojami, pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Vaikymo inventorių ir parišimus ne tik lengvai prižiūrėsite, tačiau ir panaudosite įvairiais skirtingais būdais.

Žirgo vaikymas yra puiki alternatyva jojimui, o parinkus tinkamus parišimus, šamboną, gumas ar Pesoa sistemą bus stiprinami įvairūs žirgo raumenys, dirbama su žirgo balansu, galva, pastatymu ar teisingu linkimu. Darbas rankose taip pat yra puikus bendravimo būdas su žirgu!

Filtruoti

Dydis

Spalva

Kategorija

Prekinis ženklas

Padėkite treniruojamiems raiteliams ar sau kasdienėse treniruotėse su gumomis, špruntais ar šoniniais parišimais. Vaikymo inventorius ir parišimai yra universalūs, todėl tinkami naudoti vyrams, moterims bei vaikams.

Visą, įvairių kainų, vaikymo inventorių ir parišimus galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes. Sekite naujienas ir akcijas, nes jų metu vaikymo inventorius ir parišimai - pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.