Atrinkome, išbandėme ir parduodame efektyviausius terapinius produktus žirgams. Tai ne tik apsaugos gardui ar treniruotėms, bet ir pobinčiai, pobalniai, gūnios, apsaugos žirgio keliams, užkulniams bei kulnams.

Terapiniai produktai puikiai tiks žirgams po didelio krūvio, įvairių traumų ar gydymo, juos taip pat galima naudoti prevencijai.

Terapinius produktus kuria visame pasaulyje gerai žinomi prekiniai ženklai, tokie kaip BACK ON TRACK, VEREDUS, EQUICK, ZANDONA bei KENTUCKY HORSEWEAR.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Kategorija

Prekinis ženklas

KENTUCKY HORSEWEAR naudoja Bekaert BEKINOX® technologiją, kai į audinį įaudžia nerūdijančio plieno siūlus. Tai sukuria faradėjaus narvą, kuris atspindi magnetinius laukus, kuriuos sukuria žirgo kūnas. Šie laukai skatina kraujotaką ir deguonies cirkuliaciją, kurie mažina kojų tynimą ir netgi gydo mikro skilimus. Puikiai tinka žirgams su lėtiniu artritu ar sausgyslių problemomis.

BACK ON TRACK sukūrė unikalią Welltex medžiagą su keramikos dalelėmis atspindi žirgo šilumą atgal į jo kūną, tokiu būdu gerindama kraujo apytaką. Dėmesio, terapiniai produktai nėra gydomieji produktai, esant rimtoms traumoms prašome kreiptis į veterinarijos gydytoją.

Visus, įvairių kainų, terapinius produktus žirgams galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes. Sekite naujienas ir akcijas, nes jų metu terapiniai produktai žirgams - pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.