Botagai ir stekai yra puiki pagalba tiek dirbant su žirgu nuo žemės, tiek jį jojant. Jojimo stekai veikia kaip pagalba raiteliui raginant žirgą.

Parduodamų botagų ir stekų rankenos gali būti padengtos tikra ar dirbtine oda, guma, plastiku ar pagaminti iš sintetinės medžiagos. Mažiesiems siūlome įvairių spalvų su pagalbine rankenėle ant riešo, apsaugančia nuo steko pametimo. Paprastesni, pigesnis stekai gali būti naudojami dirbant namuose, o dalyvaujant varžybose pasiūlysime išskirtinių, Swarovski kristalais puoštų stekų.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Kategorija

Tipas

Prekinis ženklas

Horsemarket internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ir nusipirkti įvairių modelių bei ilgių botagus ir stekus: dailiojo jojimo (100 cm, 110 cm, 120 cm), konkūrinius stekus (40 cm, 50 cm, 60 cm), botagus vaikymui (200 cm, 220 cm) ar darbui nuo žemės (130 cm, 140 cm, 150 cm).

Įvairių ilgių ir svorių botagai ir stekai tiks vaikams, moterims bei vyrams.

Parduodame įvairių kainų ir modelių botagus ir stekus, kuriuos galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes. Sekite naujienas ir akcijas, nes jų metu botagai ir stekai - pigiau!

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.