Mūsų komanda supranta, kaip svarbu įsigyti tokią žirgų kirpimo mašinėlę, kad skutimas nebūtų nemaloni procedūra nei žirgui, nei jį skutančiam žmogui. Todėl atrinkome mūsų pačių patikrintas ir kokybe garsėjančių prekinių ženklų AESCULAP ir LISTER SHEARING žirgų kirpimo mašinėles. Galėsite pasirinkti iš mašinėlių su laidu arba be jo, įvairių dydžių – mažesnės ir tyliau dirbančios snukiui ir kojoms, didesnės visam kūnui. Taip pat parduodame priedus, tokius kaip alyvą, kuri užtikrina saugesnį ir švaresni skutimą, peiliukus prie žirgų kirpimo mašinėlių, juos keisdami galėsite pasirinkti kokioje žirgo kūno vietoje norite palikti ilgesnį kailį, o kokioje trumpesni ar vidutinio ilgio.

Visoms žirgų kirpimo mašinėlėms taikoma 2 metų garantija, o jei garantijai pasibaigus, jums reikės naujų detalių, už papildomą kainą visada padėsime jums jų įsigyti! 

Visas žirgų skutimo mašinėles galite pirkti internetu arba aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, mielai išsiųsime prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir žirgų kirpimo mašinėles ar jų priedus tiesiai į Jūsų namus, biurą ar žirgyną pristatysime nemokamai.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite žirgų kirpimo mašinėles pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.