Laukiamiausia žirgo dienos akimirka – atlygis už gerą darbą, ypač jeigu tai žirgų skanėstai ir laižalai. Jūsų žirgas tikrai nusipelnė sveikuoliškų kokosų – vanilės ar miško uogų skonio skanukų. Mūsų parduodami žirgų skanėstai taip pat praturtinti A, D ir E vitaminais.

Pasirūpinkite, kad jūsų žirgui, niekada netrūktų natūralios Himalajų druskos, juk ji tikra mineralų ir mikroelementų „bomba“. Tai vienintelė druska nesikaupianti organizme, o kartu su vandeniu išplaunanti senąsias druskas. Ši druska turi daug kalio ir mažai natrio, todėl stiprina širdį, kaulus ir kvėpavimo sistemą. Ji taip pat valo skrandį, žarnyną, kepenis, tulžį, inkstus.

Filtruoti

Dydis

Skonis

Spalva

Prekinis ženklas

Kad žirgas nenuobodžiautų garde, pasiūlysime įvairių pakabinamų laižalų su žaislais ar be jų. Laižalus taip pat galima naudoti kaip paskatinimą po treniruotės ar darant tepimo pratimus. Vasaros metu juos galima pritvirtinti ir laikyti levadose.

Kad skanukai visuomet būtų po ranka, tačiau netrupėtų kišenėse siūlome įsigyti ypač patogų dėklą skanukams iš TRANSHORSE.

Visus, įvairių kainų žirgų skanėstus ir laižalus rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite! Sekite naujienas ir akcijų metu pirkite žirgų skanėstus ir laižalus pigiau.

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.