Kasdienė žirgų priežiūra neįsivaizduojama be šepečių ir krepšių žirgams. Žirgo paruošimas treniruotei, kartu yra ir puikus bendravimo būdas, o žirgo valymas suteikia galimybę pilnavertiškai apžiūrėti žirgą ir įsitikinti, kad jo būklė puiki. Tinkamai parinkti bei naudojami šepečiai žirgams ne tik išvalys kailį ir suteiks jam blizgesį, tačiau ir veikdami kaip masažuokliai atpalaiduos raumenis.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Visokeriopai žirgų priežiūrai atrinkome ir parduodame GLORIA BRUSHES, HAAS, STÜBBEN įvairių ilgių minkštus, kietus ar masažinius šepečius, kanopų krapštukus, šepečius karčiams ir uodegai bei šukytes pešiojimui, žirkles, CARR & DAY & MARTIN, WALDHAUSEN, EKKIA kempines bei vandens nubraukėjus maudynėms. Kad visos reikiamos priemonės visuomet būtų po ranka, rekomeduojame ypač patogius ir talpius SOMEH, HEXA krepšius ar BR, WALDHAUSEN dėžes.

Visus, įvairių kainų, šepečius ir krepšius žirgams galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite pirmosios pagalbos priemones pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.