Visi laukiame šiltų vasaros dienų, bet jos gali būti ne tokios malonios, jeigu tinkamai nepasirūpinsime jojimo prekėmis nuo musių. Horsemarket internetinėje parduotuvėje rasite platų asortimentą įvairių prekių nuo vabzdžių už visiems prieinamą kainą.

Horsemarket parduotuvėse kiekvienas ras gūnią nuo musių, kurios ieško. Parduodame tvirtas su kaklu gūnias nuo musių į levadą, į varžybas tokias, kurios ne tik apsaugo nuo vabzdžių, bet ir papuošia, o taip pat tarp mūsų prekių nuo vabzdžių rasite ir gūnias nuo musių jojimui.

Apsaugoti žirgo galvą nuo įvairių vabzdžių įkandimų būtina kaukė nuo musių. Žirgas jausis ramiau ir jį ne taip erzins visi aplink skraidantys ir skaudžiai kandantys vabzdžiai. Tokios kaukės nuo musių tinkamos naudoti, tiek lauke ar jojant, tiek garde.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Maksimaliai apsaugai užtikrinti taip pat siūlome įsigyti įvairias priemones nuo vabzdžių. Purškalai puikiai tiks apsaugoti tiek žirgą, tiek ir save. Specialiais tepalais galėsite ištepti jautresnes vietas, tokias kaip akių ar ausų zonos, kur ne taip saugu purkšti priemonę nuo musių. O jei vabzdžių įkandimas virsta į žaizdelę, puikiai tam tiks raminantys tepalai, kurie sukurs apsaugą nuo vabzdžių ir tuo pačių paskatins žaizdos gijimą.

Visas jojimo prekes bei priemones nuo vabzdžių galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimui jojimo prekes nuo vabzdžių taip pat galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite jojimo prekes nuo musių pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.