Pagrindinė pobalnių ir paminkštinimų funkcija yra apsaugoti žirgo nugarą nuo spaudimo, smūgių bei nutrynimų. Šiuolaikiniai pobalniai ir paminkštinimai gaminami iš patvarių, lengvai plaunamų, kvėpuojančių medžiagų, jie gali būti persiųti didesniais ar mažesniais kvadratėliais, bangomis ar linijomis, papuošti swarovski akmenimis, tarpusavyje derančiomis juostelėmis ar Jūsų pasirinktu logotipu. Priklausomai nuo disciplinos ar žirgo dydžio pobalniai ir paminštinimai taip pat skiriasi savo forma.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Kategorija

Prekinis ženklas

Horsemarket parduotuvėse rasite visoms nuotaikoms bei disciplinoms tinkančius pobalnius bei prie jų derančius ausinukus. Parduodame populiariausių ir stilingiausių prekinių ženklų DYON, ANIMO, EQUILINE, KINGSLAND, LE MIEUX pobalnius ir paminkštinimus, o taip pat pigesnius ESKARON modelius.

Prieš pasirinkdami paminkštinimą atkreipkite dėmesį į balno padėtį ir jo tinkamumą. Jeigu balnas nėra tinkamas, tuomet puikiai tiks korekciniai kailiai, tačiau tai turi būti laikinas sprendimas. Jeigu balnas tinka žirgui, ypač storesni paminkštinimai gali pakeisti balno poziciją ir sukelti papildomą, nereikalingą spaudimą.

Visus pobalnius ir paminkštinimus galite rasti ir pirkti internetu, o jei dvejojate dėl dydžio ar spalvos, kviečiame aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje, mielai padėsime Jums išsirinkti. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkit internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite pobalnius ir paminkštinimus pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.