Priemonės, kurias turi turėti kiekvienas žirgo ar žirgyno savininkas. Tik turint būtiniausias priemones, gali būti suteikta tinkama pirmoji pagalba. Tai įvairūs aliuminio ar dezinfekuojantys purškalai ir tepalai nuo žaizdelių, įkandimų, įpjovimų. Šaldantys kompresai, šildantys ar šaldantys tepalai, geliai bei molis sumušimams ar patempimams. Ypač veiksmingi tepalai nuo gruodo ar purškalai kanopų varlėms. Dezinfekuojantys šampūnai, kurie ramina žirgo odą nuo įkandimų ar kitokių sudirgimų. Specialios kojinės, su geliu ar be jo, kurias taip pat galima naudoti po apsaugomis, jos skirtos apsaugoti žirgo kojas nuo nutrynimų ar purvo patekimo į žaizdas. Apsauginė juosta skirta apsaugoti kanopą nuo infekcijų, drėgmės bei purvo. Atrinkome ir parduodame šias ir dar daugiau priemonių tinkamai pirmajai pagalbai suteikti.

Dėmesio, prieš naudodami produktus pirmajai pagalbai, rekomenduojame iš pradžių pasikonsultuoti su veterinarijos gydytoju.

Visas, įvairių kainų, pirmosios pagalbos priemones galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite pirmosios pagalbos priemones pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.