Pritaikyti tinkamą pavaržą yra svarbi užduotis, nes netinkančios pavaržos Jūsų žirgui gali trinti, trukdyti judėti, veržti ar spausti, dėl ko gali atsirasti žirgo irzlumas ar jautrumas.  Todėl pagal ilgametę savo ir klientų patirtį išrinkome įvairias pavaržas, kurios tiks bet kokiam žirgui prie konkūrinio, dailiojo jojimo, universalaus ar trikovės balno.

Parduodame tokius prekinius ženklus kaip AMERIGO, CWD, DYON, KENTAUR, KENTUCKY HORSEWEARE, LE MIEUX, SCHOCKEMOHLE, STUBBEN ir daug kitų. Šie prekiniai ženklai lyderiai pasaulyje ne tik dėl savo prekių kokybės, bet taip pat ir inovatyvumo, apgalvojant kiekvieną detalę kuriant pavaržas, kurios puikiai tiks bet kokiam žirgui ir patiks raiteliui.  

Odinės, neopreninės, kailinės ar dirbtinės odos dailiojo jojimo pavaržos, universalios ar konkūrinės su pilvo apsauga – visos šios ir daug kitų pavaržų rasite mūsų internetinės parduotuvės kataloge. Taip pat pas mus galite pirkti įvairių ilgių kailius, kuriuos esant poreikiui galima uždėti ant pavaržos, o vėliau nuimti. Tai ypač patogu tiems, kuriems pilnai kailinės pavaržos reikia ne visada o tik retkarčiais.

Visas pavaržas galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje arba elektroninėje parduotuvėje internete, Jūsų pasirinktas prekes išsiųsime į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kurį kitą miestą. Be to, perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, siuntimas jums nieko nekainuos, prekes atsiųsim mūsų sąskaita!

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas pavaržoms – įsigykite jas pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.