Horsemarket žino, kad tinkama žirgo mityba ir priežiūra = aukščiausio lygio rezultatas. Todėl iš didelio kiekio pašarų žirgams gamintojų, atsirinkime ir parduodame gerai rinkoje žinomus ir aukščiausios kokybės Belgiškus pašarus gaminančius - Cavalor.

Remdamiesi ilgamete savo bei remiamų sportininkų patirtimi, poreikiais bei įvairias tyrimais CAVALOR sukūrė keturių kategorijų pašarus žirgams: augimui, sportui, harmonijai ir ypatingai priežiūrai.

Pašarai augimui apima pašarus kumelingoms kumelėms, mažiems kumeliukams bei jauniems žirgams. Kumelingoms kumelėms, kad puiki sveikata lydėtų nėštumo bei žindymo laikotarpiu. Kumeliukams – tinkamus maitinti kartu su pienu bei po žindymo nutraukimo. Be jauniems žirgams, gyvenantiems ganyklose arba pradedantiems sportinę karjerą.

Pašarai sportui skirti žirgams, gaunantiems vidutinį ir didesnį negu vidutinį krūvį bei dalyvaujantiems įvairaus lygio varžybose. Nuo kasdienės darbinės dozės iki sprogstamos energijos, su avižomis ar be jų.

Į harmonijos kategoriją įeina pašarai sukurti pagal tradicinę mitybos formulę, sukurti subalansuoti kasdienį racioną.

Ypatingos priežiūros kategorijos pašarai žirgams skirti mažai dirbantiems, po traumų atsigaunantiems, į stresą linkusiems, seniems, kvėpavimo ar virškinimo problemų turintiems žirgams.Skirtingi Cavalor pašarai žirgams sudėtyje turi skirtingus papildus visapusiškai žirgo sveikatai palaikyti. Todėl Cavalor geriausia kokybės ir kainos santykis.

Visus pašarus žirgams galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu pašarus žirgams taip pat galime siųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu daugiau nei du maišus pašarų žirgams, Vilniaus rajone juos pristatysime nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite pašarus žirgams pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.