Kokybiški pašarai, kartu su tinkamai parinktais papildais žirgams yra raktas į gerą žirgo sveikatą. Tai žinodami atrinkome ir parduodame itin veiksmingus Airiškus TRM ir Belgiškus CAVALOR papildus žirgams.

 

Horsemarket gali pasiūlyti papildus visiems gyvenimo atvejams, įvairius aliejus ir multivitaminus, kasdienio raciono papildymui ir bendros organizmo veiklos pagerinimui. Papildai augimui būtiniausiomis medžiagomis aprūpins eržilus, kumeles, bei kumeliukus. Nuolat varžybose dalyvaujantiems ir didelį krūvį gaunantiems žirgams, rekomenduojama bent kartą per metus profilaktiškai pasirūpinti sąnariais ir sausgyslėmis. Karštoms vasaroms dienoms ar intensyvioms treniruotėms pasiūlysime elektrolitus. Taip pat turime papildų kanopoms, kvėpavimo sistemai, mitybai ir virškinimui, nervų sistemai, ištvermei ir energijai.  

Filtruoti

Dydis

Tipas

Prekinis ženklas

Atminkite, kad papildai žirgams nėra vaistai ar maisto pakaitalai. Esant konkrečioms sveikatos problemoms, prieš pasirinkdami papildus pasikonsultuokite su savo veterinarijos gydytoju. Ne visi papildai yra tinkami visiems žirgams. Atidžiai peržiūrėkite papildų sudėtį, prieš duodami papildus varžybose dalyvaujantiems žirgams, kai kurių papildų sudėtyje gali būti dopinginių medžiagų.

Visus, įvairių kainų papildus žirgams rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite! Sekite naujienas ir akcijų metu pirkite papildus žirgams pigiau.

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.