Krūtindiržiai ir martingalai naudingas inventorius kiekvienam jojikui, jie gali būti naudojami kartu arba atskirai. Krūtindiržiai prilaiko balną ir neleis jam slysti atgal, kas ypač aktualu tiems, kurie užsiiminėja konkūru arba trikove ir šokinėja per kliūtis, o martingalai naudingi kiekvienam žirgui, jie padės išlaikyt žirgo galvą ir neleis jos versti aukštyn. Galėsite išsirinkti iš įvairių tipų krūtindiržių ir martingalų gaminamų iš natūralios odos, juodos, tamsiai rudos arba šviesiai rudos spalvos. Taip pat parduodame krūtindiržius ir martingalus, kurie papuošti Swarovski kristalais arba ryškesnių spalvų įvairiomis detalėmis.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Mūsų internetinėje parduotuvėje krūtindiržius ir martingalus rasite tokių prekinių ženklų kaip: prabangūs ir pasaulyje lyderiaujantys AMERIGO, CWD, DYON, PRESTIGE, STUBBEN, VESPUCCI, taip pat paprastesni, bet ne prastesni, tinkantys tiek varžyboms tiek kasdienai KAVALKADE, PASSIER, SCHOCKEMOHLE, WALDHAUSEN.

Visus krūtindiržius ir martingalus galite pirkti internetu arba aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, mielai išsiųsime prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje.

Pirkit internetu už 100 EUR ar daugiau ir krūtindiržius ir martingalus tiesiai į Jūsų namus, biurą ar žirgyną pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite krūtindiržius ir martingalus pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.