Šiuolaikinės kilpos jodinėjimui gaminamos iš daugelio skirtingų medžiagų. Pasirinkite iš nerūdijančio plieno, plastikinių, kompozitinių ar saugių kilpų jodinėjimui.

Pasvirusios specialiu kampu, kad padėtų išlaikyti raitelio koją teisingoje padėtyje. Plastikinės ir saugios kilpos ypač tinkamos pradedantiems joti ar jauniems raiteliams. Taip pat siūlome išbandyti amortizuojančias ar lankstesnes kilpas, kurios nesukelia kulkšnies skausmo. Mūsų parduodamos kilpos turi keičiamus padukus, nuo įprastų, lygių iki sukibimą gerinančių įdėklu su specialiais spygliais.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Kampas

Tipas

Prekinis ženklas

Horsemarket internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti iš plataus kilpų jodinėjimui pasirinko tiek konkūrams, tiek dailiajam jojimui ar ištvermei. Dauguma kilpų yra universalios ir tinka vyrams, moterims bei vaikams, kai kurie modeliai skirstosi pagal raitelio svorio.

Parduodame žinomiausių FLEX-ON, FREEJUMP, SPRENGER, AMERIGO prekinių ženklų kilpas jodinėjimui bei AMERIGO, CWD, FREEJUMP kilpdiržius. O taip pat pigesnius Waldausen ar EKKIA modelius.

Kartu su kilpomis padėsime išsirinkti tinkamiausius kilpdiržius bei pasiūlysime įsigyti dėklus kilpoms.

Visas, įvairių kainų, kilpas jodinėjimui galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes. Sekite naujienas ir akcijas, nes jų metu kilpos jodinėjimui - pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.