Karūnėlės žirgams, arba kitaip antkakčiai - gražiausia ir labiausiai išsiskirianti kamanų dalis. Dėka skirtingų karūnėlių greitai pritaikysite ir pakeisite kamanas varžyboms, treniruotėms ar pasirodymams. Norite suteikti senoms savo kamanoms naują įvaizdį, tuomet išsirinkite naują V ar U formos karūnėlę žirgams su dideliais ar smulkintais, baltais, juodais ar spalvotais swarovski kristalais ar dirbtiniais akmenimis. Norintys išskirtinio blizgesio bei  įvaizdžio gali užsisakyti ir nusipirkti karūnėles su kelių eilių kristalais ar šalies vėliavos spalvų karūnėlę kamanoms. 

Ieškantiem klasikinio dizaino pasiūlysime odines, dailiai išsiuvinėtas karūnėles ar karūnėles su metalinėmis detalėmis. Karūnėlės kamanoms kaip ir kamanos yra skirtingų spalvų bei dydžių: pony, cob, full bei xfull. Mūsų parduodami antkakčiai gali būti pagaminti iš odos, metalo arba tiesiog iš akmenėlių.

Visas, įvairių kainų bei gamintojų karūnėles žirgams rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite! Sekite naujienas bei akcijas ir jų metu pirkite karūnėles kamanoms pigiau.

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.