Horsemarket internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ir nusipirkti įvairių modelių, spalvų, dydžių bei kainų kantarus ir virves. Nuo paprastesnių, medžiaginių ir pigesnių kantarų ir virvių levadoms iki prabangių odinių kantarų. Kantarai ir virvės pagaminti iš tikros odos puikiai atrodys varžybose!

Pasiūlysime specialius žirgams maudyti, skusti bei prižiūrėti skirtus kantarus iš itin kokybiškos dirbtinės odos, kuri nebijo drėgmės ir neturi apatinio kaklo dirželio.

Ilgoms kelionėms turime nepakeičiamus kantarus su pilnu avikailiu, kuris uždengia visas metalines detales bei sagteles, kad transportavimo metu žirgas būtų apsaugotas nuo nutrynimų ar kitų sužeidimų.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Visuomet gerai nusiteikusiems, jauniems ar nepaklusniems žirgams turime kantarų ir virvių su grandinėlėmis, arba specialių kantarų su pintomis kapsulėmis, kurios suteikia didesnį spaudimą ir lengvesnį valdymą. Tokie kantarai, taip pat tinkami ir vaikymui.

Internete taip pat galite pirkti virves su įprastu ar saugiu užsegimais.

Visus, įvairių kainų kantarus ir virves rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.