Horsemarket žino, kad rasti gražias, kokybiškas ir funkciškas kamanas nėra lengva. Sunkiausią darbą atlikome už jus, todėl galime pasiūlyti platų populiariausių disciplinų bei įvairių kainų kamanų pasirinkimą: nuo ypatingų itin kokybiškos odos varžybinių, iki paprastesnių ir pigesnių, iš ekonominės odos pagamintų treniruočių kamanų. Garsiausi prekiniai ženklai tokie kaip Vespucci, CWD, Dyon ir kiti užtikrins, kad jūsų žirgo kamanos ne tik atrodys pasakiškai, tačiau ir puikiai tarnaus ilgus metus. Dauguma kamanų, pavadžių ir jų priedų yra apdirbti ir dažyti natūraliu būdu.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Disciplina

Tipas

Prekinis ženklas

Nuolat tobulėjant ir keičiantis sportiniam inventoriui, tobulėja ir kamanos. Todėl atsižvelgdami į naujausias tendencijas ir klientų poreikį internetinėje parduotuvėje parduodame anatomiškai išformuotas, su įvairiais paminkštinimais, ar griežtesnes kamanas, kurios sukurtos taip, kad spaudimu veiktų arklio snukio jautriausias vietas.

Internetinėje parduotuvėje galėsite nusipirkti kamanų komplektų kartu su pavadžiais ar be jų. Taip pat kamanų priedų: įvairių kapsulių, kaktinių ar kitų dirželių.

Parduodame paprastas bei laužtukines dailiojo jojimo kamanas, kamanas su meksikietiška, švediška, hanoverių kapsulėmis. Siūlome platų dydžių pasirinkimą nuo X-FULL, FULL, COB iki PONY dydžių.

Visas kamanas galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu kamanas, pavadžius ar jų priedus taip pat galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite kamanas pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.