Net ir natūralaus odos apdirbimo metu ji praranda savo natūralų drėgmės balansą. Specialiai odinių daiktų priežiūrai sukurtos žirgų inventoriaus priežiūros priemonės yra būtinos, norint išlaikyti odą švaria, elastingą, tvirtą bei tvarkingą. Tinkamai prižiūrint, plaunant muilu bei tepant kondicionieriumi ar aliejumi, inventorium žirgams galėsite džiaugtis gerokai ilgiau. Naudojant inventorių kas dieną oda kenčia nuo įvairių dirgiklių, tokių kaip prakaitas, smėlis, lietus, saulė bei kitų nešvarumų. Reguliarus odos valymas, apsaugos nuo odos senėjimo, sausėjimo ar skilinėjimo. Nes specialios žirgų inventoriaus priežiūros priemonės ne tik valo, tačiau ir maitiną inventoriaus odą.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Taip kaip mes prižiūrime savo plaukus, iš pradžių išplauname šampūnų, o tuomet naudojama balzamą ar kaukę, tokiu pat principu reikia prižiūrėti ir inventoriaus odą. Visų pirma nuo inventoriaus reikia pašalinti purvą bei prakaitą, išplaunant ir išvalant jį su muilu. Nusausinti sausu, švelniu rankšluosčiu ir tuomet pagal poreikį naudoti balzamą ar aliejų.

Visas, įvairių kainų bei gamintojų žirgų inventoriaus priežiūros priemones rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite! Sekite naujienas bei akcijas ir jų metu pirkite žirgų inventoriaus priežiūros priemones pigiau.

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.