Suteikite savo žirgui didžiausią komfortą bet kokiu oru su aukščiausios kokybės gūniomis žirgams! Internetinis Horsemarket katalogas siūlo platų vasarinių, žieminių, kelioninų, prakaitinių, nuo lietaus ar vabzdžių apsaugančių gūnių žirgams pasirinkimą. Horsemarket parduotuvėse visuomet galite nusipirkti gūnių žirgams už prieinamą kainą visiems metų laikams bei visiems poreikiams!

Lauko gūnios žirgams idealiai tiks apsaugai nuo vėjo, šalto lietaus ar sniego, o skirtingi gūnių storiai ar gūnios su kaklu neleis sušalti net ir tikrą Lietuvišką žiemą. Lengvesnės lietaus gūnios puikiai tiks lengvam pavasario ar vasaros lietui. Gūnios iš tinklelio ir kitų lengvų audinių leis ramiai mėgautis levadomis ir žole, nes ne tik apsaugos nuo vabzdžių, tačiau ir nuo žalingų saulės spindulių ar karščio.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Arklidėse suteikite ramų poilsį su minkštomis ir tvirtomis gardo gūniomis, nuo plonesnių rudeninių iki storų su pilnu ar šiek tiek prailgintu kaklu. Prakaitinės gūnios puikiai išlaikys šilumą ir išgarins drėgmę, o įvairaus storio gūnios su diržais puikiai apsaugos žirgus kelionės metu. Gūnios skirtos jojimui ar vaikštynėms neleis sustabdyti treniruočių bet kokiu oru. Taip pat parduodame įvairius diržus, spec. kaklus ir kitus priedus gūniom.

Visuomet galime pasiūlyti išskirtinius, individualius dizainus ar spalvų kombinacijas komandoms, su rėmėjų ar komandos logotipais.

Visas gūnias žirgams galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu gūnias žirgams taip pat galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite gūnias žirgams pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.