Skirtingose šalyse BÖCKMANN kalba ta pačia, žirgų, kalba! Aukščiausios kokybės žirgų priekabas ir sunkvežimius Vokietijoje gamina net nuo 1956 m.! Patys būdami raiteliai ir važinėdami po įvairias varžybas BÖCKMANN kūrėjai nuolat tobulina savo produktus.

Iš žirgų transporto priemonių tikimasi išskirtinės kokybės, dizaino, funkcionalumo ir ilgaamžiškumo. Būtent tokios ir yra BÖCKMANN priekabos bei sunkvežimiai, apie kuriuos drąsiai galime sakyti – yra girdėjęs kiekvienas raitelis!

BÖCKMANN ne tik turi klasikinę priekabų kolekciją, tačiau ir gamina jas pagal individualius Jūsų norus.

Žinome, kad varžybų sezono metu, ypač svarbu greitai ir kokybiškai susitvarkyti iškilusius gedimus, todėl pasirūpinome, kad BÖCKMANN DALYS būtų VIETOJE. Atrinkome, parduodame ir vietoje turime pačias populiariausias ir reikalingiausias Böckmann dalis.

BÖCKMANN dalis išsirinkti iš katalogo ir sužinoti jų kainą galite ČIA>>

Visas BÖCKMANN dalis vietoje rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus. 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujienas ir akcijas, nes jų metu detales galite įsigyti pigiau.

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant BÖCKMANN dalis, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.