Kai ateina laikas rinktis balną žirgui, dažniausiai iškyla klausimas, nuo ko pradėti? Atsipalaiduokite ir visą darbą palikite mums. Turėdami daugiau nei 10-ies metų patirtį kaip raiteliai bei balnų žinovai, padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią balną, nes pritaikyti balnus žirgams mokinomės iš CWD balnų kūrimo specialistų bei pačio AMERIGO balnų kūrėjo Peter Menet.

Tinkama raitelio svorio centro pozicija, kuri priklauso nuo balno, sumažina papildomą spaudimą žirgo nugarai, todėl raitelio padedamas, žirgas gali tinkamai ir be skausmo dirbti visu kūnu. 

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Prekinis ženklas

Balnai žirgams skiriasi ne tik balno dizainu, tačiau ir rėmu, oda, pagalvių storiu bei forma. Priklausomai nuo disciplinos, raitelio poreikio, žirgo sudėjimo galime pasiūlyti klasikinius medinio rėmo arba šiuolaikinius, artimo kontakto, balnus žirgams su paslankiais rėmais, pagamintais iš karbono ar kevlaro.

Retai kada susimastoma, kad tinkamas balnas svarbu ne tik žirgui, tačiau ir raiteliui. Per didelis, per mažas ar netinkamas balnas gali sukelti raumenų, o ilgainiui nugaros ir kitus skausmus. Dauguma balnų yra tinkami tiek vyrams, tiek moterims ar vaikams, pagrindinis skirtumas yra balno dydis. Tačiau dabar galime pasiūlyti, išskirtinai moterims, pagal jų kūno sandarą sukurtą balną CWD MADEMOISELLE!

Horsemarket parduoda įvairių kainų ir gamintojų balnus žirgams, aukščiausios kokybės prancūziškus CWD, vokiškus AMERIGO bei PASSIER, PRESTIGE, STÜBBEN. Taip pat galime pasiūlyti pigesnius KENTAUR ar kitų gamintojų balnų modelius.

Internetu taip pat galite pirkti įvairius priedus balnams, uždangalus, dirželius ar gelinius paminkštinimus.

Horsemarket parduodamus balnus žirgams galite peržiūrėti internete arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu galime atvykti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir pritaikyti naują balną Jūsų žirgui.

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant balną žirgui, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.