Kai ateina laikas rinktis balną žirgui, dažniausiai iškyla klausimas, nuo ko pradėti? Atsipalaiduokite ir visą darbą palikite mums. Turėdami daugiau nei 10 metų patirtį kaip raiteliai bei balnų žinovai, padėsime Jums išsirinkti tinkamiausią balną, nes pritaikyti balnus žirgams mokinomės iš CWD balnų kūrimo specialistų bei pačio AMERIGO balnų kūrėjo Peter Menet.

Balno dizainas ir iš pirmo žvilgsnio nematomos detalės, gali paveikti žirgo savijautą ir judėjimą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Tinkama raitelio svorio centro pozicija, kuri priklauso nuo balno, nuima perteklinį spaudimą žirgo nugarai, todėl jam lengviau susitelkti, pasivesti galines kojas po savimi ir tinkamai dirbti visu kūnu. Visa tai yra pagrindas visose žirginio sporto disciplinose.

Balnai žirgams skiriasi ne tik balno dizainu, tačiau ir rėmu, oda, pagalvių storiu bei forma. Priklausomai nuo disciplinos, raitelio poreikio, žirgo sudėjimo bei lygio galime pasiūlyti klasikinius medinio rėmo arba šiuolaikinius, artimo kontakto, balnus žirgams su paslankiais rėmais, pagamintais iš karbono ar kevlaro.

Retai kada susimastoma, kad tinkamas balnas svarbu ne tik žirgui, tačiau ir raiteliui. Per didelis, per mažas ar netinkamas balnas gali sukelti raumenų, o ilgainiui nugaros ir kitus skausmus. Dauguma balnų yra tinkami tiek vyrams, tiek moterims ar vaikams, pagrindinis skirtumas yra balno dydis. Tačiau dabar galime pasiūlyti, išskirtinai moterims, pagal jų kūno sandarą sukurtą balną CWD MADEMOISELLE!

Horsemarket parduoda įvairių kainų ir gamintojų balnus žirgams, aukščiausios kokybės pracūziškus CWD, vokiškus AMERIGO bei PASSIER, PRESTIGE, STÜBBEN. Taip pat galime pasiūlyti pigesnius KENTAUR balnus ar pigesnius kitų gamintojų modelius.

Internete taip pat galite pirkti įvairius priedus balnams, uždangalus, dirželius ar gelinius paminkštinimus.

Horsemarket parduodamus balnus žirgams galite peržiūrėti internete arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu galime atvykti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir pritaikyti naują balną Jūsų žirgui.

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant balną žirgui, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 656 78089 ar užpildę formą internete.