Ausinukas žirgui tai ne tik gražus ir stilingas aksesuaras varžyboms ar treniruotėms, pagrindinė jo funkcija yra sumažinti triukšmą ir apsaugoti jautrią žirgo klausą, tam kad jis galėtų susikaupti darbui.

Šiuolaikiniai ausinukai žirgams gaminami iš lengvų, kvėpuojančių, tamprių tačiau tvirtų medžiagų, o speciali forma ar silikono detalės neleidžia jam nuslysti ar nukristi. Nauja „begarsė“ technologija su dviguba, storesne medžiaga, kuri dengia ausų dalį, sumažina garso pralaidumą ir leidžia žirgui susikaupti ir visą dėmesį sutelkti į raitelį. Šio tipo ausinukai žirgams puikiai tinka ne tik varžybose, tačiau gali pasitarnauti žirgų skutimų metu, tam kad sumažintų skutimo mašinėlės garsą ir nesukeltų žirgui papildomo streso.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Vasaros metu, norint apsaugoti žirgą nuo perkaitimo, saulės spindulių ar vabzdžių, rekomenduojama joti su plonesnio audinio ar iš tinklelio pagamintais ausinukais arba su specialiomis kaukėmis nuo musių. Stipresnei apsaugai ir geresniam poveikiui rekomenduojama prieš dedant ausinuką ar kaukę nuo musių, juos išpurkšti specialiais purškalais nuo vabzdžių.

Ausinukus galite išsirinkti ir užsisakyti pagal pageidaujamas savo komandos spalvas, taip pat galime juos pagaminti jau su komandos ar rėmėjų logotipu. Priderinkite ausinuką žirgui prie pobalnio bei gūnios ir sužibėkite varžybų aikštėje! Pirkite ausinukus žirgams kartu su derančiais pobalniais ir mokėkite mažiau!

Visi Horsemarket parduodami ausinukai žirgams yra tinkami naudoti varžybose ir patvirtinti FEI.

Įvairių kainų ausinukus žirgams rasite ir galėsite išsirinkti bei nusipirkti internetu arba vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jeigu neturite galimybės apsilankyti mūsų parduotuvėse, tuomet galime išsiųsti prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Pirkdami internetu už daugiau nei 100 EUR, už siuntimą nieko nemokėsite! Sekite naujienas ir ne sezono metu pirkite kaukes nuo musių pigiau.

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant ausinukus žirgams, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.