Žirgų kojų apsaugos, bintai, kaliošai yra skirti apsaugoti žirgo kojas, sąnarius bei sausgysles. Treniruočių metu, jojant, šokant per kliūtis ar atliekant įvairius dailiojo jojimo elementus didžiausias krūvis tenka žirgo kojoms, todėl jomis būtina ypač gerai rūpintis.

Tai žinodami atrinkome ir parduodame žinomiausių gamintojų kietesnes bei minkštesnes žirgų kojų apsaugos, bintus ir pobinčius treniruotėms, transportavimui, gardui bei medžiaginius, ar guminius kaliošus. Taip pat turime specialių, kietesnių bei visa koją dengiančių apsaugų levadoms.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Kategorija

Prekinis ženklas

Internetiniame kataloge rasite apsaugų komplektų tiek darbui namuose, tiek ir išskirtinio dizaino apsaugų skirtų varžyboms. Apsaugos gali būti pagamintos iš odos, sintetikos, su natūraliu ar dirbtiniu kailiu viduje, velcro lipdukais ar spec. užsegimais. Siūlome platų dydžių pasirinkimą nuo X-FULL, FULL, COB iki PONY dydžių.

Visas, įvairių kainų, žirgų kojų apsaugas, bintus, kaliošus galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes. Sekite naujienas ir akcijas, nes jų metu žirgų kojų apsaugos, bintai, kaliošai - pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.