Internetinėje Horsemarket parduotuvėje galite išsirinkti iš daugiau nei 80 skirtingų jojimo pentinų modelių. Žinodami, kad jojimo pentinai ir jų priedai turi būti švelnūs, bet kartu ir tikslūs, kruopščiai atrinkome skirtingo dizaino bei įvairių kainų pentinus, tam kad atitiktų kiekvieno raitelio individualius poreikius. Formuodami internetinį katalogą vadovavomės taisykle - optimalus dizainas didesniam patogumui.

Parduodame klasikinius vokiečių gamintojų SPRENGER, STÜBBEN, anglų NEUE SCHULE bei novatoriškus prancūzų FLEX-ON jojimo pentinus ir jų priedus. O taip pat pigesnius Waldausen modelius.

Internetinėje parduotuvėje parduodami įvairių ilgių jojimo pentinai su gumomis ar be jų, su horizontaliu ir vertikaliu ratuku ar žvaigždute. Pentinai, kurie pagaminti iš nerūdijančio plieno ar plastiko. Parduodame vaikiškus, atskirai tik moterims ar vyrams tinkančius jojimo pentinus, tačiau didžioji dalis modelių yra universalūs ir tinka tiek vaikams, tiek vyrams bei moterims.

Prie pentinų, taip pat siūlome didelį pasirinkimą odinių bei medžiaginių pentinų dirželių, paprastų, dailiai išsiuvinėtų ar papuoštų Swarovski kristalais, taip pat atskirai galėsite nusipirkti gumas, skirtas metaliniams pentinams apsaugoti nuo slydimo, o batus nuo susibraižymo.

Pasimatuoti, išsirinkti ir nusipirkti pentinus galite vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Taip pat visą pentinų pasirinkimą galite peržiūrėti ir pirkti pigiau internetu, o perkant internetu už daugiau nei 190 EUR prekes siunčiame nemokamai į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Jeigu turite klausimų, arba Jums reikalinga pagalba išsirenkant pentinus jojimui, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 656 78089 ar užpildykite formą internete.