Žirgų sportas išsiskiria iš kitų tuo, kad čia žmogus ir gyvūnas sudaro duetą, kurie į dailiojo jojimo ar konkūrinę aikštę išeina susikaupę ir elegantiškai pasipuošę. O kaip gi pasipuošęs raitelis be žabo ar kaklaraiščio. Tai svarbus aksesuaras, kuris ne tiesiog gražus, bet ir būtinas varžyboms. Parduodame klasikinius baltus arba su ryškesnėmis detalėmis žabo ir kaklaraiščius, puikiais kaklaraiščiais gales pasipuošti vyrai, o išskirtiniais žabo moterys. Turime ką pasiūlyti moterims, vyrams ar net vaikams!

Pas mus rasite pačių žinomiausių prekinių ženklų žabo ir kaklaraiščius. Tokius kaip ANIMO, CAVALLERIA TOSCANA, CAVALLO, EKKIA, EQUILINE, KINGSLAND, MANFREDI, SCHOCKEMOHLE ar WALDHAUSEN ir šį sąrašą vis papildome naujais prekiniais ženklais, kurie greitai užkariauja jūsų širdis.

Žabo ir kaklaraiščius galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje arba elektroninėje parduotuvėje internete, Jūsų pasirinktas prekes išsiųsime į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kurį kitą miestą.  Be to, perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, siuntimas jums nieko nekainuos, prekes atsiųsim mūsų sąskaita!

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas žabo ir kaklaraiščiams - įsigykite pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.