HORSEMARKET rūpi detalės, todėl tikime, kad kiekvieno jojiko kasdienybėje turi būti patys kokybiškiausi ir stilingiausi diržai raiteliui. Tai svarbus akcentas bet kuriam raiteliui, nuo profesionalaus sportininko iki pradedančiojo joti ar ypač sekančiam madas ir visada norinčiam atrodyti stilingai. Kiekvienas sau ras tinkantį ir už kiekvienam prieinamą kainą, nes parduodame ne tik vyrams ar moterims tinkančius diržus, bet ir vaikams!

Klasikiniai natūralios odos ar odiniai perpinti ryškesnėmis spalvomis, įvairių spalvų medžiaginiai ar itin sportininkams tinkantys elastiniai, kurie idealiai priglunda ir nevaržo judesių, norintiems išsiskirti su blizgiomis detalėmis ar ypatingais raštais, o taip pat platūs arba siauresni. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite tokius prekinius ženklus kaip ANIMO, CAVALLERIA TOSCANA, DYON, EQUILINE, KINGSLAND, MANFREDI, POMPEANO ir šį sąrašą vis papildome naujais vardais, kurie kuria diržus raiteliams.

Visus diržus raiteliui galite pirkti internetu arba aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, mielai išsiųsime prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje.

 

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir diržus raiteliui tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite diržus raiteliui pigiau!

 

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant diržą raiteliui, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.