Kiekviena jojimo disciplina turi savo ypatybes bei poreikius, puikiai tai žinodami ir išmanydami, Horsemarket atrenka ir parduoda tik tuos jojimo batų modelius, kurie atitinka ir su kaupu pateisina net išrankiausių klientų lūkesčius. Parduodame net 20 skirtingų tiekėjų jojimo batus iš tokių šalių kaip Italija, Vokietija, Prancūzija bei JAV. Esame oficialūs ir vieninteliai Parlanti, Animo, Veredus, Ariat jojimo batų atstovai ir pardavėjai Lietuvoje!

Internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti iš daugiau nei 100 porų laisvalaikio ir jojimo batų, nuo Italijoje pagamintų aukščiausios kokybės, pasiūtų pagal spec. išmatavimus iki pigesnių modelių. Nuo amžinos klasikos batų modelių iki modelių, pagamintų pagal naujausias tendencijas.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Tipas

Ilgis

Prekinis ženklas

Parduodame įvairių kainų trumpus bei ilgus, kietos ar minkštos odos jojimo batus, padedame pritaikyti batus pagal dydžių lentelę ar užsakome pagal individualius išmatavimus bei pageidavimus. Rudens - žiemos sezonui galime pasiūlyti pašiltintų, su kailiu ar guminių batų modelių.

Horsemarket parduodami jojimo batai tiks moterims, vyrams bei vaikams. Dauguma modelių yra unisex.

 

Internetiniame kataloge taip pat rasite mėgstamiausių prekinių ženklų laisvalaikio batų.

 

Visus jojimo batus galite rasti ir pirkti internetu arba apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje. Jūsų pageidavimu jojimo batus taip pat galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

 

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

 

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite jojimo batus pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.