Mūsų komanda žino, kad žirgų sporte saugumas turi būti pirmoje vietoje, todėl siūlome pasirūpinti ne tik jojimo šalmu, tačiau ir apsaugine jojimo liemene. Tai būtina saugumo priemonė ne tik vaikams iki 16 metų dalyvaujant varžybose, bet taip pat vyrams ir moterims, ypač jojantiems jaunus arba karšto būdo žirgus.

Daugumai raitelių apsauginės jojimo liemenės asocijuojasi su nepatogumu ir varžymo jausmu, tačiau mes radome išeitį. Kadangi Horsemarket dirba su lyderiais, parduodame modernias Austrijoje gaminamas KOMPERDELL apsaugines jojimo liemenes, kurios jau ne pirmus metus gauna tarptautinius Spoga Horse Award ir Gold Award ISPO apdovanojimus už inovatyvumą ir 360º saugumą. Jos ypatingos dėl savo ergonomiško pjovimo ir lengvumo, kurio dėka jausitės patogiai, apsauginė jojimo liemenė nevaržys jūsų judesių. Dėka užtrauktuko priekyje galėsite lengvai užsidėti ir nusiimti, o taip pat galėsite ją dėvėti po striuke.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Įvairių spalvų, dizainų ir kainų apsaugines jojimo liemenes galite pirkti internetu, išsiųsime Jūsų nurodytu adresu į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą Lietuvos ar užsienio miestą. Jei nesate tikri dėl dydžio, aplankykite mus parduotuvėje Vilniuje arba Klaipėdoje ir išrinksime Jums labiausiai tinkančią apsauginę jojimo liemenę.  

 

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekę tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite prekes pigiau!

 

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant apsauginę jojimo liemenę raiteliui, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.