Jojimo lauke sezonu, kai saulės spinduliai kenksmingiausi, ypač svarbu apsaugoti savo akis nuo saulės spindulių, todėl pristatome sportinius, nuo UV spindulių apsaugančius akinius raiteliui. Parduodame prekinio ženklo UVEX akinius raiteliui, šio gamintojo pagrindiniai kriterijai yra kokybė ir naujovės. Todėl kartu su UVEX mums svarbu savo klientams pasiūlyti geriausius produktus.

Visi akiniai raiteliams pagaminti pagal aukščiausius kokybės standartus iš geriausių medžiagų ir jiems taikomi griežti gamintojo kokybės patikrinimai, nepaisant to, jei klientas pastebi defektą, akiniai raiteliui bus pakeisti naujais. Visi UVEX akiniai raiteliui yra su UV filtru, kuris 100% apsaugo akis nuo žalingų UV spindulių, todėl galėsite drąsiai joti net ir kaitriausią vasaros dieną. Dauguma akinių raiteliui yra parduodami unisex modelio, todėl tiks ne tik vyrams ir moterims, bet ir didesniems vaikams.

 

Akinius nuo saulės raiteliams galite pirkti mūsų parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje arba internetinėje parduotuvėje internete, Jūsų pasirinktas prekes išsiųsime į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kurį kitą miestą. Be to, perkant internetu už 100 EUR ar daugiau, siuntimas jums nieko nekainuos, prekes atsiųsim mūsų sąskaita!

 

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas akiniams nuo saulės raiteliams - įsigykite pigiau!

 

Jeigu turite klausimų ar reikia pagalbos išsirenkant akinius raiteliui, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt arba tel. nr. +370 650 70339, +370 655 38676.