Nemokamas pristatymas nuo 50 Eur

Horsemarket equestrian spring touR 2020

Dėmesio, varžybų pradžios laikas gali keistis, naujausią informaciją kviečiame stebėti EQUIPE puslapyje 

Mielos ponios ir ponai,

remdamiesi įspūdinga HORSEMARKET EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018 sėkme ir puikiais FEI (tarptautinė žirginio sporto federacija), dalyvių bei žiūrovų atsiliepimais, žengiame dar vienu žingsniu pirmyn ir kviečiame Jus net į dviejų savaičių tarptautines varžybas prie Baltijos jūros!

Tai dvi savaitės neišdildomų įspūdžių bei emocijų, kurias jums suteiks patys geriausi Lietuvos ir užsienio konkūrų meistrai. 

Šiais metais 05 09 – 12 vyksiančios „VMG TAURĖS“ ir 05 16 – 19 „ELIZAVETOS SHCHIBRIK ATMINIMO TAURĖS“ tarptautinės varžybos susidės iš keturių skirtingų kategorijų:

CSIP – tarptautinės konkūrų varžybos poni klasės žirgais;

CSIYH1* – tarptautinės konkūrų varžybos jaunų žirgų (iki 5 m., 6 m. ir 7 m.) tarpe;

CSI1* – tarptautinės konkūrų varžybos, kur kliūčių aukščiai siekia nuo 100 cm iki 130 cm;

CSI2*-W – tarptautinės konkūrų varžybos, pasaulio taurės etapas, kur kliūčių aukščiai prasideda nuo 125 cm ir siekia net iki 160 cm.

Mūsų organizuojamos varžybos ypatingos ir tuo, kad šiais metais programoje išvysime net 3 Longines reitingo konkūrus, o tai reiškia, kad raiteliai turės unikalią galimybę dėl savo reitingo taškų kovoti 3 kartus vienose varžybose.

Varžybų raiteliai turės galimybę kvalifikuotis net keturiose jaunių ir keturiose jaunų raitelių kvalifikacijose Europos Čempionatui 2019 m., kuris vyks  Zuidwolde, Olandijoje!
O pagrindinė Grand Prix, FEI Pasaulio taurės rungtis suteiks galimybę kvalifikuotis  2019 m. Europos Čempionatui Rotterdame bei 2020 m. Olimpinėms žaidynėms!

Visa tai ir įspūdingas varžybų prizinis fonas, kuris šiais metais net 147 600 EUR pritraukia pačius stipriausius Europos duetus. Ketiname sulaukti stipriausių raitelių iš Lenkijos, Vokietijos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, bei žinoma, žymiausių mūsų šalies raitelių. 

Organizatorių ir raitelių vardu dėkojame Jums už susidomėjimą šiuo nuostabiu renginiu bei maloniai kviečiame susipažinti su žiūrovams skirtomis aktualijomis. 

Varžybų metu Jūsų lauks kavinės, VIP restoranas, lounge zona, kavos baras bei poilsio parkas. Bus įrengtos patogios tribūnos žiūrovams.

MAITINIMO PASLAUGOS

Renginio metu, Horsemarket jojimo paslaugų centre susirinkę svečiai galės įsigyti įvairių šaltų ir karštų užkandžių, karštųjų, gaiviųjų bei kitų gėrimų. 

POILSIO PARKAS 

Poilsio parkas, kuriame galėsite atsikvėpti nuo varžybų šurmulio bei pabūti gamtos apsuptyje.  

NUOLAT ATSINAUJINANČIĄ VARŽYBŲ PROGRAMĄ, VARŽYBŲ PRADŽIĄ BEI REZULTATUS GALITE RASTI ČIA>> 

Varžybos vyks gegužės 09-12 d. ir gegužės 16-19 d. .

Įspūdingiausi konkūrai:

2019 05 11

Nr. 20 Šou konkūras, šešių kliūčių rungtis. Pradinis kliūčių aukštis 120 cm. Rėmėjas: Bizarre restoranas

2019 05 12

Nr. 25 Grand Prix, Deimantinio turo finalas, kliūčių aukštis 145 cm. Rėmėjas: UAB "Vakarų medienos grupė"

2019 05 17

Nr. 37 Deimantinis turas, kliūčių aukštis 145 cm. Rėmėjas: Russian Copper Company

2019 05 18

Nr. 45 Šou konkūras, Jump & Drive, kliūčių aukštis 130 cm. Rėmėjas: Klaipėdos Volkswagen centras

2019 05 19

Nr. 50 Grand Prix, pasaulio taurės etapas. Deimantinio turo finalas, kliūčių aukštis nuo 140 iki 160 cm. ELIZAVETOS SHCHIBRIK ATMINIMO TAURĖ

Nuolat patikslinamą varžybų laiką galite rasti ČIA>> 

Laukiame Jūsų!

ATMINTINĖ VIP SVEČIUI

 
 

Rėmėjai

Orai

Orai Palangoje

Kontaktai

Parašykite mums