VAIKŲ ŠVENTĖS ŽIRGŲ BEI GAMTOS APSUPTYJE!

Atsibodo švęsti namuose ar uždaruose vaikų kambariuose. Viską išbandėte? Vaikų gimtadieniai įdomūs tik vaikams?

Jeigu dar svarstote kaip nustebinti ir surengti nepamirštamą vaiko gimtadienio šventę – tuomet Horsemarket poilsio parkas kaip tik tai ko reikia!

Naujutėlėje, šiais metais įrengtoje parko zonoje bei Horsemarket jojimo sporto bazėje veiklos ras kiekvienas. Šventės metu galėsite naudotis specialia laužaviete, muzikos aparatūra, ypatinga šašlykinės-barbekiu zona. Ieškantys ramesnio kampelio galės ilsėtis terasoje virš vandens. Tėveliai taip pat turės kuo užsiimti, nes šalia parko esančiame tvenkinyje knibžda žuvies. Visus sutalpinsime ir pasirūpinsime reikiamu stalų, suolų kiekiu bei skėčiu.

Na, o svarbiausi renginio dalyviai, vaikai, galės „išsikrauti“ šokinėdami ant batuto, supdamiesi ir žaisdami specialioje čiuožykloje arba savomis kojomis galės įveikti ir žirgo kailį pasimatuoti vaikams skirtą konkūrinių kliūčių ruožą!

Gimtadienį pradėsime visų dėmesį sukaustančia ekskursija, kurios metu pamatysite žirgų SPA zoną, dušą, soliariumą, specialius nagų lakus, sužinosite ką gi iš tikro valgo žirgai ir kas tas stekas! O šventę vainikuoti siūlome ne tortu, o jojimo pamoka!

Esant blogam orui arba Jums pageidaujant, pastatysime palapinę.

Kviečiame švęsti išskirtinį gimtadienį, išskirtinėje aplinkoje!  

DAUGIAU INFORMACIJOS RASITE ČIA>>


Grįžti į galerijos sąrašą