Sportuodami, jodami ar prižiūrėdami žirgus raiteliai patiria įvairių traumų, patempimų ar sumušimų. Kad skausmas ir nemalonus pojūtis praeitų kuo greičiau, rekomenduojame naudoti BACK ON TRACK terapinius produktus.

BACK ON TRACK sukūrė unikalią Welltex medžiagą su keramikos dalelėmis, kurios atspindi žmogaus šilumą atgal į kūną, tokiu būdu gerindama kraujo apytaką.

BACK ON TRACK produktai šildo, taip atpalaiduodami raumenis ir sumažindami skausmą bei tinimą. Puikiai tinka lėtiniams skausmams ar uždegimams malšinti. Parduodame įvairių dydžių kojines, kepures, pirštines megztinius, kelnes, kelio ar alkūnės įtvarus, riešo ar kaklo juostas, diržus nugarai. Visi produktai tinkami naudoti moterims, vyrams bei vaikams.

Dėmesio, terapiniai produktai nėra gydomieji produktai, esant rimtoms traumoms prašome kreiptis į gydytoją.

Visus, įvairių kainų, terapinius produktus galite rasti ir pirkti internetu arba mūsų parduotuvėse Vilniuje arba Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, visada galime išsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus ir miestelius.

Pirkite internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinokite apie naujas prekes. Sekite naujienas ir akcijas, nes jų metu terapiniai produktai - pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.