Horsemarket komanda savo ir klientų patirtimi remiantis žino, kad švarkai jojimo varžybos, tai akcentas, kuris turi būti ne tik tvarkingas, bet ir ypač patogus. Internetinėje parduotuvėje rasite platų asortimentą švarkų jojimo varžyboms moterims, vyrams ir vaikams. Parduodame įvairių spalvų, dizainų ir kainų švarkus jojimo varžyboms. Norintiems išsiskirti pasiūlysime ryškesnių spalvų, su blizgiomis detalėmis ar įdomesniu kirpimu. O labiau mėgstantiems klasiką pasiūlysime tamsesnių spalvų, klasikinių modelių švarkus jojimo varžyboms, kurie gaminami iš modernios kvėpuojančios medžiagos.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Lytis

Prekinis ženklas

Mums svarbu, kad raiteliai jaustųsi patogiai, todėl siūlome jums švarkus jojimo varžyboms pagamintus iš aukščiausios kokybės audinių, kurie ne tik nevaržys judesių, leis odai kvėpuoti, bet tuo pačiu puikiai atrodys ant bet kokio tipo figūros. Mes didžiuojamės, kad dirbame su lyderiais, su kurių švarkais joja patys geriausi pasaulio raiteliai (ANIMO, CAVALLERIA TOSCANA, EQUILINE, VESTRUM, SAMSHIELD, KINGSLAND, HORSE PILOT, PIKEUR ir kt.).

Visus švarkus jojimo varžyboms galite pirkti internetu arba aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, mielai išsiųsime prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje.

Pirkit internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite švarką jojimo varžyboms pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.