Jodami ar rūpindamiesi savo žirgais raiteliai lauke praleidžia daugiau nei pusę metų laiko, tai žinodami, mes suprantame, kaip svarbu pasirinkti tinkamą jojimo striukę, kuri būtų ne tik funkcionali, bet ir patogi, nevaržanti judesių konkūro treniruotėje, jojant ilgas distancijas laukuose, atliekant įvairius dailiojo jojimo elementus ar tiesiog vaikant žirgą.

Horsemarket internetinėje parduotuvėje jojimo striukę sau ras kiekvienas, nes turime didelį pasirinkimą vyrams, moterims ir vaikams! Jojimo striukes pritaikysim bet kuriam metų laikui, nes parduodame šiltas žiemines, rudeniui ir pavasariui skirtas, atsparias vėjui ir lietui, lengvas vasarines jojimo striukes, o taip pat turime įvairių kainų lietpalčių, kuriuos galėsite užsidėti net pačiu lietingiausiu oru ir išliksit sausi.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Lytis

Prekinis ženklas

Mūsų prekių kataloge internete taip pat yra jojimo striukės skirtos laisvalaikiui. Su kuriomis puikiai atrodysite ne tik žirgyne, bet ir varžybose ar net mieste!

Kreipkitės į mus, jei jums reikalingos komandinės jojimo striukės, už sutartą kainą galime išsiuvinėti pageidautinus užrašus, tai gali būti komandos pavadinimas, raitelio vardas, rėmėjo emblema ar kitos Jūsų norimos detalės.

Pas mus galite nusipirkti tokių prekinių ženklų jojimo striukes kaip: ANIMO, CAVALLERIA TOSCANA, CAVALLO, DYON, EQUILINE, KINGSLAND, PIKEUR, HORSE PILOT ir daug kitų!

Visas jojimo striukes galite pirkti internetu arba aplankyti mus parduotuvėse Vilniuje ir Klaipėdoje. Jei neturite galimybės atvykti, mielai išsiųsime prekes į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar bet kokį kitą miestą Lietuvoje ir užsienyje.

Pirkit internetu už 100 EUR ar daugiau ir prekes tiesiai į Jūsų namus pristatysime nemokamai.

Prenumeruokit mūsų naujienlaiškį ir pirmieji sužinoję apie nuolaidas, įsigykite jojimo striukę pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.