Saugokite savo galvą taip, kaip saugote savo žirgą! Dėl savo sveikatos ir saugumo ne tik varžybose, bet ir namuose visuomet jokite su šalmu. Šiuolaikiniai jojimo šalmai ne tik suteikia maksimalią apsaugą įvairiausių kritimų metu, tačiau ir puikiai atrodo. Internetiniame kataloge prekiaujame sertifikuotais jojimo šalmais, kurie suteikia ypatingą saugumą ir yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jojimo šalmai taip pat yra lengvi ir patogūs, su maksimaliu oro pralaidumu. Jojimo šalmų modeliai su platesniais snapeliais, skirti apsaugai nuo saulės ar lietaus. Dauguma modelių tinkami vyrams, moterims bei vaikams, tačiau galime pasiūlyti ir išskirtinių, konkrečiai moterims skirtų Samshield Miss bei GPA Ladie šalmų.

Pasinaudokite “Mokilizingo” ar „SB Lizingo“ paslaugomis pirkdami mūsų parduotuvėse išsimokėtinai. Ypač patogiai ir greitai įsigysite norimas prekes ar visą prekių krepšelį - jums tereikia išsirinkti, o mes pasiūlysime protingiausią finansavimo pasiūlymą. Įmokas mokėsite dalimis pagal suderintą su lizingo bendrove grafiką. Daugiau informacijos HORSEMARKET parduotuvėse arba telefonu: +370 655 38676;  +370 650 70339.

Filtruoti

Dydis

Spalva

Prekinis ženklas

Horsemarket internetinėje parduotuvėje galėsite išsirinkti iš aukščiausios kokybės, žinomiausių prekinių SAMSHIELD, UVEX, ANTARES, GPA ženklų, bei iš pigesnių EKKIA, WALDHAUSEN šalmų modelių.

SUSIKURK UNIKALŲ SAMSHIELD: TOKĮ KAIP TU PATS!

SUSIKURK SAVO SAMSHIELD ČIA>

Būkite saugūs ir mėgaukitės ramiu jojimu!

Apsilankyti vienoje iš parduotuvių Vilniuje ar Klaipėdoje ir išsirinkite savo naują, ypatingą jojimo šalmą. Jūsų pageidavimu jojimo šalmą taip pat galime atsiųsti į Kauną, Šiaulius, Panevėžį ar kitus Lietuvos miestus.

Perkant internetu už daugiau nei 100 EUR prekes siunčiame nemokamai!

Sekite naujienas ir akcijų metu įsigykite jojimo šalmą pigiau!

Turite klausimų, reikia pagalbos išsirenkant, kreipkitės el. paštu jpc@horsemarket.lt, tel. nr. +370 650 70339 , +370 655 38676 ar užpildę formą internete.